• Pozri
  nižšie
  Mások vagyunk

  15 ročné

  skúsenosti

  Mások vagyunk

  Komplexné poradenstvo

  Mások vagyunk Ikon

  Checete aby sa k Vám hostia vracali? Nechajte si od nás poradiť! S našou pomocou Vám odporučíme pre Vás najvhodnejšiu alternatívu a prevedenie nábytku, ktoré bude v súlade s priestorovým riešením. Spolu vytvoríme príjemné a jedinečné prostredie, v ktorom môže byť Váš zákazník sám sebou. Vami očakávané praktické riešenie a túžba hostí sa k Vám vracať je základom úspešného a prosperujúceho podniku.

  Mások vagyunk

  300 m²

  showroom

  Mások vagyunk

  Osobné konzultácie

  Mások vagyunk Ikon

  Nerozhodujte sa na diaľku, vyberte si z množstva variácií. Rustický alebo moderný ? Luxusne alebo minimalisticky? Nechajte si poradiť od našich profesionálov. Ak budete potrebovať vzorku nie je to žiaden problém,prinesieme Vám ju, predvedieme a spolu vyberieme alternatívu o ktorej budú Vaši zákazníci snívať!

  Mások vagyunk

  15.000 m²

  výroba

  Mások vagyunk

  PRIAME NAPOJENIE NA VÝROBNÝ PROCES

  Mások vagyunk Ikon

  2D a 3D návrhy Vám pripravíme na požiadanie podľa Vašich požiadaviek, s možnosťou výberu materiálov.. Široké spektrum variabilných materiálov sú základným predpokladom na optimálne vybavenie Vašich priestorov. Naša profesionalita, Vaše nápady a požiadavky sú základom pre vytvorenie dokonalej atmosféry Vašej prevádzky.

  Mások vagyunk

  Rozvoz po

  celej SR

  Mások vagyunk

  DOPRAVA A MONTÁŽ

  Mások vagyunk Ikon

  Dopravujeme tovar firemnými autami alebo špedičnými spoločnosťami. Tovar starostlivo zabalíme a takmer vždy je v zmontovanom stave. Na požiadanie, za príplatok vieme zabezpečiť aj rozmiestenie a ukotvenie nábytku ak je to potrebné.

  AKTUALITY

  LOGÁ NA VAŠE STOLIČKY

  Zostavte si atypické konferenčné stoličky! V našej uponáhľanej dobe je vhodné klásť dôraz na reklamu. Vďaka modernému vyšívaciemu stroju, Vám vieme zhotoviť atypické firemné logá na poťahu konferenčných stoličiek. Vďaka vektorovej grafike Vám vieme zhotoviť vybrané logo v 11 faberných odtieňoch.

  Žiadajte si cenovú ponuku!

  ĎALEJ

  Konferenčná stolička

  Konferenčná stolička s označením K-5 je elektrostaticky práškovo lakovaná hliníková konštrukcia, ktorej odtieň je voliteľný. Sedacia časť je opatrená kvalitnou vysokozáťažovou penou, ktorá je čalúnená kvalitným vysokoodolným poťahom s vysokou oteruvzornosťou. Široká ponuka rôznorodých poťahových látok a farieb konštrukcií umožňuje si zostaviť individuálne kombinácie na mieru. Stolička je stohovateľná, podľa potreby si požiadajte o kalkuláciu aj na prepravné vozíky. Na našej stránke nájdete produkty aj ceny na stoličky. .

  ĎALEJ

  Obľúbené produkty

  Ďaľšie kategórie

  • Kancelársky nábytok Zostavte si vysnívanú kanceláriu vysoko kvalitným nábytkom!

   ĎALEJ

  • MobiliárInšpirujte sa prvkami mobiliáru na zariadenie verejných priestranstiev!

   ĎALEJ

  • ŠATŇOVÝ NÁBYTOKVyberte si z kvalitnej a nadčasovej ponuky šatňového nábytku!

   ĎALEJ

   Registrujte sa na odber noviniek