• Predĺžená 3 ročná záruka

  Apr
  22

  Predĺžená 3 ročná záruka

  Na základe pozitívnych ohlasov na tento typ produktov za posledné roky sme sa rozhodli poskytnúť 3 ročnú záruku na typy stoličiek K201-K208, K301-K308 a K401-K412. Klasické konferenčné a banketové stoličky sa za posledný rok inovovali a z tohto dôvodu sme schopný poskytnúť 3 ročnú záruku na nové objednávky. Vďaka kvalitným materiálom a vysoko kvalitnému výrobnému procesu dostanete výrobok, ktorý má dlhodobú životnosť a ich nákupom efektívne investujete do kvalitného produktu.

  3 ročná záruka sa vzťahuje na koncového spotrebiteľa.

  Vyrábame podľa Vašich potrieb ! Tisíce možností na výber.

  Výhodou našich stoličiek je, že Vám ich dokážeme vyrobiť na základe Vašich atypických požiadaviek. Na výber je mnoho vzorov poťahov a farieb kovových konštrukcií, z ktorých si zostavíte Vašu predstavu. Pri väčších množstvách si môžete určiť aj atypické parametre, rozmery a tým Vám vieme zhotoviť konferenčné stoličky podľa atypických požiadaviek.

  Ďalšie vlastnosti:

  • Konferenčné stoličky sú vyrobené s vysokopevného 20x20x1,5 mm kovového rámu, jeho povrchová úprava opatrená elektrostaticky nanášaným práškovým lakom. Tento rám je dvojnásobok priemernej hrúbky oproti iným výrobkom, tým zabezpečujeme stabilnejšiu štruktúru a dlhú životnosť
  • Odolnosť poťahu: na výber máte aj poťahy až 150 000 Martindale, ktoré sú vhodné aj na intenzívne používanie. Sú vhodné do reštaurácií, do divadiel a spoločenských priestorov.
  • Pohodlnosť našich stoličiek zabezpečuje hrubá molitanová pena.
  • Každý je stohovateľný, pri stohovaní sa prihliada na to, aby rám konštrukcie bol opatrený plastovou ochranou, ktorá zabraňuje poškodeniu stoličiek pri stohovaní.

  BANKETOVÁ STOLIČKA

  Špecifikácia:

  • Skoro všetky stoličky sú na výber so spojovacími prvkami, s podrúčkami, s písacou doskou, s viacerými formami prevedenia operadla, konferenčné stoličky s otvorom na ruku sa dajú dokonca objednať aj s číslovaním.
  • V dnešnom rýchlom svete je stále dôležitejšie, aby bola firma identifikovateľná a čo najviac známa. Ponúkame najmodernejšie strojom vyšité logo vynikajúcej kvality na čalúnení konferenčných stoličiek. Logo podľa Vašich požiadaviek dostupné v 11 farbách.

  Ideálny doplnok je prepravný vozík na stoličky.

  Ideálny doplnok pre rýchly a ľahký presun stoličiek, doporučujeme k preprave stoličiek typu K2/3/400.
  Prepravný vozík

  Žiadne pripomienky

  Pripomienka

  Registrujte sa na odber noviniek