Nova emailova adresa: alexnabytok@alexnabytok.sk

Showroom

Nerozhodujte sa na diaľku, vyberte si z množstva variácií. Rustický alebo moderný ? Luxusne alebo minimalisticky? Nechajte si poradiť od našich profesionálov. Ak budete potrebovať vzorku nie je to žiaden problém, prinesieme Vám ju, predvedieme a spolu vyberieme alternatívu o ktorej budú Vaši zákazníci snívať!

Výroba

Vlastná výrobná a obchodná činnosť je predovšetkým zameraná na výrobu a predaj školského nábytku, nábytku pre materské školy, kancelárskeho, hotelového a reštauračného nábytku. V portfóliu ale nájdete aj šatňový nábytok a mestský mobiliár. Sortiment obsahuje mnoho typového nábytku, ale sme schopní prispôsobiť výrobu k individuálnym požiadavkám. Sme schopní pomôcť v projektoch a ich plánovaní. Spoločnosť Alex nábytok pôsobí v celej strednej Európe, výroba sa sústreďuje v továrni v Maďarsku 30 km od Budapešti. Nábytok sa dodáva do okolitých štátov do Česka, Rumunska , Rakúska a Chorvátska. Naším poslaním je spokojnosť zákazníkov, predovšetkým detí v školách kde prinášame moderný a kvalitný nábytok. Cieľom je zlepšovanie kvality, orientácia na zákazníka a udržiavanie kroku s modernou dobou v oblasti výroby nábytku.

Doprava

Dopravujeme tovar firemnými autami alebo špedičnými spoločnosťami. Tovar starostlivo zabalíme a takmer vždy je v zmontovanom stave. Na požiadanie, za príplatok vieme zabezpečiť aj rozmiestenie a ukotvenie nábytku ak je to potrebné.

Odborné poradenstvo

Chcete aby sa k Vám hostia vracali? Nechajte si od nás poradiť! S našou pomocou Vám odporučíme pre Vás najvhodnejšiu alternatívu a prevedenie nábytku, ktoré bude v súlade s priestorovým riešením. Spolu vytvoríme príjemné a jedinečné prostredie, v ktorom môže byť Váš zákazník sám sebou. Vami očakávané praktické riešenie a túžba hostí sa k Vám vracať je základom úspešného a prosperujúceho podniku.