Pozri
nižšie
Mások vagyunk

30 ročné

skúsenosti

Mások vagyunk

Komplexné poradenstvo

Mások vagyunk Ikon

Checete aby sa k Vám hostia vracali? Nechajte si od nás poradiť! S našou pomocou Vám odporučíme pre Vás najvhodnejšiu alternatívu a prevedenie nábytku, ktoré bude v súlade s priestorovým riešením. Spolu vytvoríme príjemné a jedinečné prostredie, v ktorom môže byť Váš zákazník sám sebou. Vami očakávané praktické riešenie a túžba hostí sa k Vám vracať je základom úspešného a prosperujúceho podniku.

Mások vagyunk

300 m²

showroom

Mások vagyunk

Osobné konzultácie

Mások vagyunk Ikon

Nerozhodujte sa na diaľku, vyberte si z množstva variácií. Rustický alebo moderný ? Luxusne alebo minimalisticky? Nechajte si poradiť od našich profesionálov. Ak budete potrebovať vzorku nie je to žiaden problém,prinesieme Vám ju, predvedieme a spolu vyberieme alternatívu o ktorej budú Vaši zákazníci snívať!

Mások vagyunk

15.000 m²

výroba

Mások vagyunk

PRIAME NAPOJENIE NA VÝROBNÝ PROCES

Mások vagyunk Ikon

2D a 3D návrhy Vám pripravíme na požiadanie podľa Vašich požiadaviek, s možnosťou výberu materiálov.. Široké spektrum variabilných materiálov sú základným predpokladom na optimálne vybavenie Vašich priestorov. Naša profesionalita, Vaše nápady a požiadavky sú základom pre vytvorenie dokonalej atmosféry Vašej prevádzky.

Mások vagyunk

Rozvoz po

celej SR

Mások vagyunk

DOPRAVA A MONTÁŽ

Mások vagyunk Ikon

Dopravujeme tovar firemnými autami alebo špedičnými spoločnosťami. Tovar starostlivo zabalíme a takmer vždy je v zmontovanom stave. Na požiadanie, za príplatok vieme zabezpečiť aj rozmiestenie a ukotvenie nábytku ak je to potrebné.

Aktuálne

VÁŽENÝ OBCHODNÝ PARTNER

Ako ste si všimli naša spoločnosť ponúka komplexné vybavenie pre materské školy. Vieme Vám pomôcť pri príprave podkladov pre verejné obstarávanie za účelom získania finančných prostriedkov. Vďaka veľkému množstvu dodávateľov, a veľkej výrobnej kapacite , vieme ponúknuť komplexné služby, či sa to týka nábytku, edukačných pomôcok, textílií, ihrísk alebo exteriérového nábytku.

ĎALEJ

NOVÉ NORBI LEŽADLÁ

Nové Norbi ležadlá sú vyrábajú so zosilnenými rohmi a tkaninou, čím sa predlžuje ich životnosť.

ĎALEJ

Obľúbené produkty

Ostané kategórie

 • školský nábytok

  Ďalej

 • Šatňový nábytokVyberte si z kvalitného vyrábaného šatňového nábytku!

  Ďalej

 • Mestský mobiliárJednotné a prestížne verejné priestranstvá!

  Ďalej

  Registrujte sa na odber noviniek