Pozri
  nižšie
  Mások vagyunk

  30 ročné

  skúsenosti

  Mások vagyunk

  Komplexné poradenstvo

  Mások vagyunk Ikon

  Checete aby sa k Vám hostia vracali? Nechajte si od nás poradiť! S našou pomocou Vám odporučíme pre Vás najvhodnejšiu alternatívu a prevedenie nábytku, ktoré bude v súlade s priestorovým riešením. Spolu vytvoríme príjemné a jedinečné prostredie, v ktorom môže byť Váš zákazník sám sebou. Vami očakávané praktické riešenie a túžba hostí sa k Vám vracať je základom úspešného a prosperujúceho podniku.

  Mások vagyunk

  300 m²

  showroom

  Mások vagyunk

  Osobné konzultácie

  Mások vagyunk Ikon

  Nerozhodujte sa na diaľku, vyberte si z množstva variácií. Rustický alebo moderný ? Luxusne alebo minimalisticky? Nechajte si poradiť od našich profesionálov. Ak budete potrebovať vzorku nie je to žiaden problém,prinesieme Vám ju, predvedieme a spolu vyberieme alternatívu o ktorej budú Vaši zákazníci snívať!

  Mások vagyunk

  15.000 m²

  výroba

  Mások vagyunk

  PRIAME NAPOJENIE NA VÝROBNÝ PROCES

  Mások vagyunk Ikon

  2D a 3D návrhy Vám pripravíme na požiadanie podľa Vašich požiadaviek, s možnosťou výberu materiálov.. Široké spektrum variabilných materiálov sú základným predpokladom na optimálne vybavenie Vašich priestorov. Naša profesionalita, Vaše nápady a požiadavky sú základom pre vytvorenie dokonalej atmosféry Vašej prevádzky.

  Mások vagyunk

  Rozvoz po

  celej SR

  Mások vagyunk

  DOPRAVA A MONTÁŽ

  Mások vagyunk Ikon

  Dopravujeme tovar firemnými autami alebo špedičnými spoločnosťami. Tovar starostlivo zabalíme a takmer vždy je v zmontovanom stave. Na požiadanie, za príplatok vieme zabezpečiť aj rozmiestenie a ukotvenie nábytku ak je to potrebné.

  Aktuálne

  Vážený obchodný partner

  Ako ste si všimli naša spoločnosť ponúka komplexné vybavenie pre materské školy.
  Vieme Vám pomôcť pri príprave podkladov pre verejné obstarávanie za účelom získania finančných prostriedkov. Vďaka veľkému množstvu dodávateľov, a veľkej výrobnej kapacite , vieme ponúknuť komplexné služby, či sa to týka nábytku, edukačných pomôcok, textílií, ihrísk alebo exteriérového nábytku.

  Ďalej

  Nové Norbi ležadlá

  Nové Norbi ležadlá sú vyrábajú so zosilnenými rohmi a tkaninou, čím sa predlžuje ich životnosť.

  Ďalej

  Obľúbené produkty

  Ostané kategórie

  • školský nábytok

   Ďalej

  • Šatňový nábytokVyberte si z kvalitného vyrábaného šatňového nábytku!

   Ďalej

  • Mestský mobiliárJednotné a prestížne verejné priestranstvá!

   Ďalej

   Registrujte sa na odber noviniek