Pozri
nižšie
Mások vagyunk

25 ročné

skúsenosti

Mások vagyunk

Osobné konzultácie

Mások vagyunk Ikon

Navrhneme spoločne, s veľkou precíznosťou a variabilitou šatňu podľa Vašich predstáv. Dbáme na všetky maličkosti, na rozmer, čierno – biele prevedenia, zakomponujeme farby podľa Vašich predstáv. Vami očakávaný efekt praktickosť, funkcionalita je naše motto, vieme Vám vyhovieť v každom smere... Dohodnite si termín na obchodné rokovanie.

Mások vagyunk

15.000 m²

výroba

Mások vagyunk

Priame napojenie na výrobný proces

Mások vagyunk Ikon

Naše výrobky sa vyznačujú stabilitou, dlhou životnosťou, toto je naše poslanie. Nábytok je vystavený častému užívaniu a poveternostným podmienkam, je vystavený vysokému zaťaženiu. Z uvedených dôvodov je veľmi potrebné použiť kvalitné materiály. Na základe Vašich požiadaviek Vám umožníme aby ste si mohli vytvoriť prostredie podľa Vašich predstáv a požiadaviek.

Mások vagyunk

Rozvoz po

celej SR

Mások vagyunk

Doprava a montáž

Mások vagyunk Ikon

Dopravujeme tovar firemnými autami alebo špedičnými spoločnosťami. Tovar starostlivo zabalíme a takmer vždy je v zmontovanom stave. Na požiadanie, za príplatok vieme zabezpečiť aj rozmiestenie a ukotvenie nábytku ak je to potrebné.

Aktuality

Rozdiely medzi prevedeniami šatní.

Aký je rozdiel medzi prevedeniami šatňových skriniek ? Ktorá je praktickejšia? S krátkymi dverami alebo s dlhými ? Čo znamená Z-drevová ? Čo odporúčame do výrobných závodov. Aké parametre majú spĺňať ?
V blogu sme Vám porovnali skrinky a priblížili ich špecifiká.
ĎALEJ

Nové kovové šatňové skrine skladom!

V mnohých prípadoch je potrebné vybaviť šatne za krátku dobu. Skladom ponúkame kovové šatňové skrine, ktorých dodanie vieme rýchlo zrealizovať. Vyberte si z viacerých typov skriniek!
ĎALEJ

OBĽÚBENÉ PRODUKTY

ĎAĽŠIE KATEGÓRIE

 • Kancelársky nábytokZariaďte si pracovňu snov podľa vašich predstáv!

  ĎALEJ

 • Uličný nábytokNadčasové a jednotné prvky, hľadajte v našej ponuke!

  ĎALEJ

 • Reštauračný nábytokKvalitné zariadenie, stoly, stoličky a doplnky, kompletné zariadenie reštaurácií

  ĎALEJ

  Registrujte sa na odber noviniek