Pozri
nižšie
Mások vagyunk

30 ročné

skúsenosti

Mások vagyunk

Komplexné poradenstvo

Mások vagyunk Ikon

Checete aby sa k Vám hostia vracali? Nechajte si od nás poradiť! S našou pomocou Vám odporučíme pre Vás najvhodnejšiu alternatívu a prevedenie nábytku, ktoré bude v súlade s priestorovým riešením. Spolu vytvoríme príjemné a jedinečné prostredie, v ktorom môže byť Váš zákazník sám sebou. Vami očakávané praktické riešenie a túžba hostí sa k Vám vracať je základom úspešného a prosperujúceho podniku.

Mások vagyunk

300 m²

showroom

Mások vagyunk

Osobné konzultácie

Mások vagyunk Ikon

Nerozhodujte sa na diaľku, vyberte si z množstva variácií. Rustický alebo moderný ? Luxusne alebo minimalisticky? Nechajte si poradiť od našich profesionálov. Ak budete potrebovať vzorku nie je to žiaden problém,prinesieme Vám ju, predvedieme a spolu vyberieme alternatívu o ktorej budú Vaši zákazníci snívať!

Mások vagyunk

15.000 m²

výroba

Mások vagyunk

PRIAME NAPOJENIE NA VÝROBNÝ PROCES

Mások vagyunk Ikon

2D a 3D návrhy Vám pripravíme na požiadanie podľa Vašich požiadaviek, s možnosťou výberu materiálov.. Široké spektrum variabilných materiálov sú základným predpokladom na optimálne vybavenie Vašich priestorov. Naša profesionalita, Vaše nápady a požiadavky sú základom pre vytvorenie dokonalej atmosféry Vašej prevádzky.

Mások vagyunk

Rozvoz po

celej SR

Mások vagyunk

DOPRAVA A MONTÁŽ

Mások vagyunk Ikon

Dopravujeme tovar firemnými autami alebo špedičnými spoločnosťami. Tovar starostlivo zabalíme a takmer vždy je v zmontovanom stave. Na požiadanie, za príplatok vieme zabezpečiť aj rozmiestenie a ukotvenie nábytku ak je to potrebné.

Aktuálne novinky

Vytvorte si vlastné konferenčné stoličky

V dnešnom rýchlom svete je stále dôležitejšie, aby bolo Vaše logo a Vaša obchodná značka neustále na očiach. Vlastníme najmodernejšie vyšívacie stroje, vďaka ktorým môžeme čalúnenie konferenčných stoličiek opatriť Vašim logom, ktoré nám dodáte vo vektorovom formát. Máme na výber z 11 farieb nití.

Žiadajte cenovú ponuku!

Ďalej

Nové otočné kancelárske stoličky skladom!

Do niektorých kancelárií a projektov je potrebné zabezpečiť kancelárske stoličky okamžite. Ponúkame tri typy kancelárskych stoličiek, ktoré máme skladom ihneď k dispozícii!

Ďalej

OBĽÚBENÉ PRODUKTY

ĎAĽŠIE KATEGÓRIE

 • HOTEL-GASTROKvalitné zariadenie, stoly, stoličky a doplnky, kompletné zariadenie reštaurácií

  Ďalej

 • MESTSKÝ MOBILIÁRInšpirujte sa prvkami mobiliáru na zariadenie verejných priestranstiev!

  Ďalej

 • ŠATŇOVÝ NÁBYTOKVyberte si z kvalitnej a nadčasovej ponuky šatňového nábytku!

  Ďalej

  Registrujte sa na odber noviniek