TYPY šatňových skriniek

May
17

TYPY šatňových skriniek

Aký je rozdiel medzi jednotlivými typmi skriniek? Prečo sú praktické skrine s delenými dverami? Čo vlastne znamená „Z dierka“? V nasledujúcom blogu Vám to priblížime.

Skrine  s dlhými dverami

Skrine s dlhými dverami

Skrine s dlhými dverami sú veľmi pohodlným riešením pre užívateľov, celá výška skrinky je k dispozícií jednému človeku. Vďaka tomu vzniká dostatok miesta pre zavesenie odevov (i dlhších kabátov) bez pokrčenia. V dolnej časti je dostatok miesta na uloženie obuvi a tašiek. Na požiadanie ich vieme vyrobiť aj s farebnými dvierkami.

Skrine s delenými dverami

Skrine s delenými dverami sú ideálnym riešením , keď disponujete obmedzenými priestormi, či už na prevádzke alebo v športovom klube. Tento typ šatní majú v obľube prevažne vzdelávacie inštitúcie nakoľko je to optimálne riešenie aj po finančnej stránke.

Skrine s delenými dverami
Z – šatňové skrine

Z – šatňové skrine

Toto prevedenie skriniek je veľmi ideálne do šatní, kde potrebujete umiestniť maximálny počet striedajúcich sa zamestnancov, študentov alebo zákazníkov. Forma usporiadania je ideálna pre ukladanie dlhších kusov oblečenia. „Z“ dvierka si viete objednať v rôznych farbách a vytvoriť tak vo svojej šatni jedinečné riešenie.

Šatňové skrine s lavičkou

Šatňové skrine s lavičkou z laminátovej drevotrieskovej dosky sú praktické a cenovo dostupné. Zároveň šetria miesto a sú veľmi pohodlné. Obzvlášť pri kompletnom prezliekaní oceníte výhody šatňovej lavičky, ktorá je doplnená o odkladaciu mriežku na obuv. Tento typ skriniek je veľmi obľúbený v zamestnaneckých šatniach a športových zariadeniach. Vďaka drevenému povrchu navodzujú hrejivý pocit.

Šatňové skrine s lavičkou
Šatňové skrine s deliacou priečkou

Šatňové skrine s deliacou priečkou

Šatňová skriňa s deliacou priečkou bola navrhnutá tak, aby bolo možné ukladanie čistého a pracovného odevu oddelene. Tento spôsob ukladania je ideálny v čierno bielom pracovnom prostredí.

Žiadne pripomienky

Pripomienka

Registrujte sa na odber noviniek