• Pozri
  nižšie
  Mások vagyunk

  15 ročné

  skúsenosti

  Mások vagyunk

  Komplexné poradenstvo

  Mások vagyunk Ikon

  Checete aby sa k Vám hostia vracali? Nechajte si od nás poradiť! S našou pomocou Vám odporučíme pre Vás najvhodnejšiu alternatívu a prevedenie nábytku, ktoré bude v súlade s priestorovým riešením. Spolu vytvoríme príjemné a jedinečné prostredie, v ktorom môže byť Váš zákazník sám sebou. Vami očakávané praktické riešenie a túžba hostí sa k Vám vracať je základom úspešného a prosperujúceho podniku.

  Mások vagyunk

  300 m²

  showroom

  Mások vagyunk

  Osobné konzultácie

  Mások vagyunk Ikon

  Nerozhodujte sa na diaľku, vyberte si z množstva variácií. Rustický alebo moderný ? Luxusne alebo minimalisticky? Nechajte si poradiť od našich profesionálov. Ak budete potrebovať vzorku nie je to žiaden problém,prinesieme Vám ju, predvedieme a spolu vyberieme alternatívu o ktorej budú Vaši zákazníci snívať!

  Mások vagyunk

  15.000 m²

  výroba

  Mások vagyunk

  PRIAME NAPOJENIE NA VÝROBNÝ PROCES

  Mások vagyunk Ikon

  2D a 3D návrhy Vám pripravíme na požiadanie podľa Vašich požiadaviek, s možnosťou výberu materiálov.. Široké spektrum variabilných materiálov sú základným predpokladom na optimálne vybavenie Vašich priestorov. Naša profesionalita, Vaše nápady a požiadavky sú základom pre vytvorenie dokonalej atmosféry Vašej prevádzky.

  Mások vagyunk

  Rozvoz po

  celej SR

  Mások vagyunk

  DOPRAVA A MONTÁŽ

  Mások vagyunk Ikon

  Dopravujeme tovar firemnými autami alebo špedičnými spoločnosťami. Tovar starostlivo zabalíme a takmer vždy je v zmontovanom stave. Na požiadanie, za príplatok vieme zabezpečiť aj rozmiestenie a ukotvenie nábytku ak je to potrebné.

  Aktuálne novinky

  Vytvorte si vlastné konferenčné stoličky

  V dnešnom rýchlom svete je stále dôležitejšie, aby bolo Vaše logo a Vaša obchodná značka neustále na očiach. Vlastníme najmodernejšie vyšívacie stroje, vďaka ktorým môžeme čalúnenie konferenčných stoličiek opatriť Vašim logom, ktoré nám dodáte vo vektorovom formát. Máme na výber z 11 farieb nití.

  Žiadajte cenovú ponuku!

  Ďalej

  Hliníková konferenčná stolička

  Konferenčná stolička s označením K-5 je elektrostaticky práškovo lakovaná hliníková konštrukcia, ktorej odtieň je voliteľný. Sedacia časť je opatrená kvalitnou vysokozáťažovou penou, ktorá je čalúnená kvalitným vysokoodolným poťahom s vysokou oteruvzornosťou. Široká ponuka rôznorodých poťahových látok a farieb konštrukcií umožňuje si zostaviť individuálne kombinácie na mieru. Stolička je stohovateľná, podľa potreby si požiadajte o kalkuláciu aj na prepravné vozíky. Na našej stránke nájdete produkty aj ceny na stoličky.

  Ďalej

  OBĽÚBENÉ PRODUKTY

  ĎAĽŠIE KATEGÓRIE

  • HOTEL-GASTROKvalitné zariadenie, stoly, stoličky a doplnky, kompletné zariadenie reštaurácií

   Ďalej

  • MESTSKÝ MOBILIÁRInšpirujte sa prvkami mobiliáru na zariadenie verejných priestranstiev!

   Ďalej

  • ŠATŇOVÝ NÁBYTOKVyberte si z kvalitnej a nadčasovej ponuky šatňového nábytku!

   Ďalej

   Registrujte sa na odber noviniek