Pozri
  nižšie
  Mások vagyunk

  30 ročné

  skúsenosti

  Mások vagyunk

  Komlexné poradenstvo

  Mások vagyunk Ikon

  Spolupracujeme s našimi klientmi a spolu vyberáme najlepšie možné riešenie, ktoré zodpovedá požiadavkám a priestorovým riešeniam našich klientov. Dbáme na potreby základných, stredných a vysokých škôl, pri zariaďovaní berieme ohľad aj na celodennú výučbu. Naše prvky starostlivo vyberáme tak, aby boli bezpečné a aby prostredie ktoré dotvárame bolo inšpiratívne. Náš regionálny zástupca Vás môže podľa potreby aj navštíviť a predviesť Vám vzorky a farebné vyhotovenie nami ponúkaného nábytku.

  Mások vagyunk

  15.000 m²

  výroba

  Mások vagyunk

  Výroba nábytku

  Mások vagyunk Ikon

  Naše produkty predstavujú stabilné a dlhodobé inštitucionálne vybavenie, vieme že produkty používané do takýchto inštitúcií majú požiadavku na pevnosť a vysoké zaťaženie. Vďaka 2D a 3D návrhom našich produktov, máme skladom veľký výber surovín, konštrukcií ,sme vybavený stolárskou a čalúnnickou dielňou, elektrostatickou práškovou lakovňou, spracovávame laminátové dosky, masív. Vďaka CNC spracovaniu Vám vieme vyrobiť moderný a estetický nábytok podľa Vašich predstáv.

  Mások vagyunk

  ROZVOZ po

  celej SR

  Mások vagyunk

  Doprava a montáž

  Mások vagyunk Ikon

  Dopravujeme tovar firemnými autami alebo špedičnými spoločnosťami. Tovar starostlivo zabalíme a takmer vždy je v zmontovanom stave. Na požiadanie, za príplatok vieme zabezpečiť aj rozmiestenie a ukotvenie nábytku ak je to potrebné.

  Aktuálne

  MODERNEJŠIA ŠKOLA 2021

  V nadväznosti na projekt „Modernejšia škola 2021“, ktorú zverejnilo Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, ktorej podrobnosti nájdete v linku by sme Vám chceli ponúknuť naše služby.

  ĎALEJ

  NOVÉ KATALÓGY

  V snahe pomôcť rozvoju a rozširovaniu vzdelávacích inštitúcií, nových školských zariadení Vám predstavujeme nový katalóg školského nábytku. Vďaka novinkám ktoré sú v katalógu si môžete navrhnúť nábytok v nových moderných farbách a modernom prevedení. Vyberte si tovar z nášho katalógu požiadajte o cenovú ponuku a začnite rok s novým a trendovým nábytkom.

  ĎALEJ

  Inšpirácie

  ĎAĽŠIE KATEGÓRIE

   Registrujte sa na odber noviniek