• O nás

  História

  Keď sa v 90.rokoch otvorila možnosť slobodného podnikania začal zakladateľ firmy vyrábať a predávať kriedy. Vďaka usilovnej a poctivej práci, napredoval a rokmi rozšíril výrobu o výrobu tabúľ a neskôr aj školských stoličiek a stolov. Postupom času sa firma stala na maďarskom trhu lídrom v predaji a výrobe nábytku. V roku 2003 zakladá slovenskú pobočku a pokračuje v tejto vízií aj na Slovenskom trhu.

  Výroba

  Vlastná výrobná a obchodná činnosť je predovšetkým zameraná na výrobu a predaj školského nábytku, nábytku pre materské školy, kancelárskeho, hotelového a reštauračného nábytku. V portfóliu ale nájdete aj šatňový nábytok a mestský mobiliár.
  Sortiment obsahuje mnoho typového nábytku, ale sme schopní prispôsobiť výrobu k individuálnym požiadavkám. Sme schopní pomôcť v projektoch a ich plánovaní.
  Spoločnosť Alex nábytok pôsobí v celej strednej Európe, výroba sa sústreďuje v továrni v Maďarsku 30 km od Budapešti. Nábytok sa dodáva do okolitých štátov do Česka, Rumunska , Rakúska a Chorvátska.
  Naším poslaním je spokojnosť zákazníkov, predovšetkým detí v školách kde prinášame moderný a kvalitný nábytok. Cieľom je zlepšovanie kvality, orientácia na zákazníka a udržiavanie kroku s modernou dobou v oblasti výroby nábytku.

  Registrujte sa na odber noviniek